Homepage > Prodej kancelářské techniky

Prodej kancelářské techniky

   Dodáváme a servisujeme nabízené produkty níže uvedených značek. Uvádíme zde i krátkou specifikaci k výrobcům.
   MFP = multifunkční přístroje


   20 let spolupracujeme s touto značkou, která má v reprotechnice na českém trhu velký podíl s historií od ´90 let. Vyznačovala se vždy vyváženým poměrem ceny k výkonu a kvalitě provedení. V ČR má vynikající technickou i obchodní podporu.
   U všech černobílých multifunkcí do formátu A3 jsou 8 bitové černobílé skenery. Důvodem je rychlejší snímání i velmi tenkých čar s minimálním zkreslením. (technologie vhodná pro projektanty).
   Poskytujeme plnou podporu na barevné multifunkce do formátu A3 této značky a rádi je doporučujeme. Jedná se o sofististikovaná funkční řešení s výbornými tiskovými a síťovými vlastnostmi, nákladovostí, velkou výdrží a vysokou vybaveností v základu.

   Značka, která je zavedená spíše jako výrobce šicích strojů začala v roce 2003 produkovat mutifunkční zařízení, a to do formátu A4. Vyznačují se vysokou technologickou funkčností, snadnou ovladatelností, trvanlivostí, příjemným designem, bohatým příslušenstvím v základu a děleným spotřebním materiálem.
   Označní DCP pro zařízení bez faxu, MFC s faxem.  jako jediný výrobce poskytuje Brother standardní záruku i při používání neoriginálního spotřebního materiálu. Novinkou je 3-letá záruka po registraci na webu výrobce.
   Ke každé multifunkci od Brotheru od nás můžete na vyžádání dostat OCR nástroj ABBY FineReader sprinter Czech pro skutečně funkční převod obrázku do textu v českém jazyce.

 

Klasický výrobce laserových tiskáren. Velkou výhodou produktů, je PCL tisk i u nejlevnějších černobílých tiskáren. Další výhodou je jednoprůchodová technologie u barevných laserových tiskáren i v nízké třídě (Vyznačuje se stejnou rychlostí černobílých i barevných výjezdů). Zplnohodnotnění záručního servisu řeší výrobce nabídkou volitelné služby tzv. CarePacku, nabídky se odlišují dle modelů pro které platí.

   Tato značka má jako tradiční výrobce reprotechniky obrovské portfólio produktů. Jako tradiční servis této značky jsme skončili digitalizací nabízených modelů.
   V současnosti stále udržujeme sklad spotřebního materiálu, provádíme renovace tonerových kazet a servis starších strojů.
   Dále u nás můžete pořídit skartovací stroj, laminátor, řezačku, zařízení pro kroužkovou vazbu i pro termovazbu, magnetickou tabuli, nástěnku, flipchart a spoustu dalšího.

   V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 541 211 383

BAREVNÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ
 - formát A4
 - formát A3

ČERNOBÍLÁ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ

- formát A4
- formát A3
KOPÍRKY
- zařízení určená výhradně ke zhotovování kopií
BAREVNÉ TISKÁRNY
 - barevné tiskárny

ČERNOBÍLÉ TISKÁRNY
- černobílé tiskárny

SPOTŘEBNÍ MATERIÁL
- spotřební materiál
REPASOVANÉ STROJE
- repasované stroje

FAXY
- faxy
 
vyrobila Omega Design