3. V záložce "Plot Settings":
a) na panelu "Paper size a paper units" vyberte požadovaný formát papíru (např. ISO A1)
b) na panelu "Drawing orientation" vyberte "Portrait" nebo "Landscape" podle toho, jak máte výkres orientován
c) na panelu "Plot scale" vyberte měřítko, ve kterém chcete výkres vytisknout
d) na panelu "Plot offset" můžete vybrat "Center the plot" pro vycentrování výkresu na papíře
e) na panelu "Plot area" klikněte na "Window" a vyberte levý horní a pravý spodní roh výkresu. Tímto vyberete tisknutelnou oblast.
f) po vybrání tisknutelné oblasti se automaticky vrátíte na původní okno. Stisknutím tlačítka "Full Preview..." si můžete váš výkres před tiskem prohlídnout a zkontrolovat, zda na něm je vše, co má být. Tento náhled opustíte stlačením pravého tlačítka myši a vybráním "Exit"
g) stiskněte tlačítko "OK" a po té se vytvoří soubor PLT do adresáře, který jste zadali v záložce "Plot Device"

 

Takto převeďte každý výkres do zvláštního PLT souboru.
Výkresy můžete donést na vlastním médiu, nebo je můžete poslat na emailovou adresu copy@msdbrno.cz nebo přiložit k on-line zakázce na tomto webu.

Pokud k nám budete Vaše PLT soubory zasílat emailem nebo přikládat k on-line zakázce, zabalte je WinZIPem nebo WinRARem (ušetříte asi 2/3 původní velikosti). Nezapomeňte připsat počet paré, jestli se výkresy mají řezat a skládat, kontaktní telefon pro případné dotazy, přibližný čas, kdybyste se chtěli pro výkresy u nás zastavit a nezapomeňte přiložit Vaše výkresy.

Případné další dotazy můžete volat do naší provozovny na Lidické 23 (pasáž hotelu Slovan), 602 00 Brno a to na číslo 541 242 966

Těšíme se na spolupráci, firma MSD, spol s.r.o.

<-- Předchozí

 
vyrobila Omega Design